O nás

Herz24 pro profesionály.

 
Herz24 je internetový renomovaného rakouského výrobce HERZ určený především pro profesionály v oboru vodo-topo-plyn. Zboží, které zde zakoupíte je distribuováno ze skladu HERZ v České republice s garancí doručení do 24 hodin.Všechny výrobky jsou vyrobeny v zemích EU stejně, jako každý jednotlivý díl, který je součástí výrobku.Produkty HERZ jsou dostupné také v kamenných prodejnách renomovaných odborných velkoobchodů.
Herz
Rakouská firma Herz je jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců systémů a armatur pro vytápění a chlazení. Všech 40 našich výrobních závodů je v Evropě. Naše dceřiné společnosti a zastoupení najdete po celém světě. 125 let zkušeností a vývoje v oblasti vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových produktů.

Má sedm výrobních závodů v Evropě a dále četné dceřiné společnosti a zastoupení po celém světě.
Desítky let zkušeností a specializace na oblast vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových výrobků.   PŘEJÍT NA FIREMNÍ WEB
 

Kvality firmy HERZ

Firma uplatňuje vyspělý systém řízení kvality, který již během 60. let umožnil garantovat zákazníkům 5 let záruky na všechny výrobky.

Pro všechny výrobky zahrnuté v záručních podmínkách platí tato lhůta i dnes, stejně jako vysoké standardy ve výrobě, které zabezpečují spolehlivost všech produktů.

Firma HERZ Armaturen vlastní moderní systém řízení jakosti, který je certifikován podle ISO 9001, stejně jako další národní a mezinárodní certifikáty pro celý výrobní sortiment. Termostatické ventily odpovídají normě EN 215.
Herz

Designové a klasické vodovodní baterie - od roku 1933

Prezentujeme vodovodní baterie HERZ v 75 zemích na celém světě. Od svého založení v roce 1933 se společnost díky neustálému investování do nových technologií a odborných znalostí neustále dynamicky rozvíjí. Abychom dodrželi současné trendy a vysoká očekávání trhu a vyhověli vkusu našich zákazníků, stále zlepšujeme kvalitu našich výrobků tak, abychom stále byli dominantním hráčem na trhu.

Více jak 80 let zkušeností nám umožňuje pracovat s rozsáhlými znalostmi a moderními technologiemi, abychom mohli vyrábět a vyvíjet baterie nejvyšší kvality.

Herz
Herz

Vize

Neustále přicházíme s novými formami a snažíme se být jedním z předních a technologicky vyspělých a mezinárodně uznávaných výrobců sanitární techniky s rozpoznatelnou koncepcí vlastní historie. Klademe velký důraz na rozvoj funkčních a snadno použitelných špičkových technologií, jejichž vlastnosti jsou příznačné pro trendy v sanitárních technologiích a potřeby na trhu.

Vizí naší společnosti je, aby naše produkty byly praktické, moderní, ekologické a vysoce kvalitní za konkurenceschopné ceny.
Herz

100% Evropský

Vodovodní baterie jsou vyráběny v moderně vybaveném výrobním a vývojovém centru ve slovinském městě Šmartno pri Litiji na technologicky vyspělých strojích. Nejvyšší kvalitu našich výrobků potvrzují všechny důležité certifikáty: SIST EN200, SIST EN246, SIST EN248, SIST EN817, SIST EN1112 a SIST EN1113.